RAPORTY

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. uk

28 października 2019

PRACA KJ

Firma Quality Rework Service, specjalizująca się w świadczeniu usług dla producentów części branży automotive, poszukuje osoby na stanowisko Kontroler Jakości.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę wizualną tzw. selekcję wzrokową części wg różnych typów wad, kontrolę manualną, pomiary części, przepakowywanie, sortowanie komponentów, ewentualne naprawy części na podstawie instruktażu stanowiskowego oraz instrukcji pracy.

Wymagania:
• Dobry wzrok
• Zdolności manualne
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
• Rzetelność, sumienność, solidność
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane osoby uczące się

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

• Możliwość zdobycia nowych doświadczeń
• Pracę w młodym zespole
• Pracę na terenie zakładu naszego Klienta

Prosimy wysyłać CV wraz ze zdjęciem na adres r.pasieka@qrs.com.pl

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.