NAZWA ZAKŁADKI

Kliknij dwukrotnie, żeby edytować pole

Zatrudnianie większej ilości pracowników niesie za sobą pełną obsługę kadrową i płacową.

 

Wychodząc na przeciw Naszym klientom proponujemy wydzielenie na zewnątrz całości obsługi tego procesu. 

 

Niewątpliwie zalety kadr i płac w firmie zewnętrznej to:

 

  • Poufność – wielu przedsiębiorców przekonało się jak trudno ostudzić emocje pracowników i złagodzić nastroje jeśli dane dotyczące wynagrodzeń innych pracowników trafią w niepowołane ręce. Firma zewnętrzna to gwarancja, że dane dotyczące płac nie zostaną rozpowszechnione, a tym samym nie będą powodem konfliktów czy niepotrzebnych emocji wśród pracowników.

 

  • Oszczędność – budując dział kadr wewnątrz firmy musisz zatroszczyć się o osobne pomieszczenie, sprzęt komputerowy, oprogramowanie i przede wszystkim o specjalistów, którym powierzysz prowadzenie spraw pracowniczych. Decydując się na outsourcing kadrowo-płacowy możesz zaoszczędzić na tych wszystkich płaszczyznach.

 

  • Bezpieczeństwo – jedna osoba w dziale kadr i płac to ryzyko. Wystarczy, że zachoruje lub skorzysta z urlopu, a ty nie masz jej kim zastąpić. Dodatkowo sam musisz dbać o szkolenia swoich pracowników, aby mieć pewność, że wszelkie naliczenia wynagrodzeń w twojej firmie odbywają się zgodnie z prawem. Jeśli zdecydujesz się na firmę zewnętrzną – te zmartwienia cię nie dotyczą bo konieczność posiadania aktualnej wiedzy na temat prawa pracy czy prawa podatkowego są w gestii firmy zewnętrznej. Dodatkowo dobre firmy  są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo finansowe w przypadku poważnych błędów.

 

  • Specjalistyczna wiedza – firmy specjalizujące się w obsłudze kadrowo płacowej zatrudniają najlepszych specjalistów, którzy w dużej mierze bazują także na doświadczeniu nabytym podczas obsługi innych firm. Tak szeroka wiedza i doświadczenie daje ci gwarancję szybkiego rozwiązywania specyficznych problemów kadrowych w twojej firmie. Dodatkowo proces naliczania płac przebiega w niemal błyskawicznym tempie.

 

  • Koncentracja na biznesie – wydzielenie procesu kadrowo-płacowego to odciążenie twojej firmy z procesów niezwiązanych z prowadzeniem biznesu. Współpraca ze specjalistami w dziedzinie kadr i płac pozwala skupić się wyłącznie na biznesie.

KADRY

03 lutego 2021

POWRÓT

  1. pl
  2. en
  3. de
  4. ru